BÜYÜKHELVACIGİL, ‘ANADOLU’NUN EN ETKİLİ 50 İŞ İNSANI’ ARASINDA

VakıfBankve Ekonomist Dergisi’nin, bulunduğu ilin ekonomisine katkıda bulunan en etkili iş insanlarını belirlemek amacıyla düzenlediği yarışma sonuçlandı. “Anadolu'nun En Etkili 50 İş İnsanı”nın seçildiği yarışmanın sonuçlarının açıklandığı tören, Rahmi Koç Müzesi’nde gerçekleştirildi. Geceye katılan Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Helvacızade AŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tahir Büyükhelvacıgil,ödülünü VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Bilgiç’ten aldı.
 
Anadolu'da başarılı projelere imza atmış işadamlarını bir araya getirerek Anadolu'nun gücünü ortaya çıkarmayı amaçlayan yarışmanın sonucuna göre “Anadolu’nun En Etkili 50 İş İnsanı” arasında yer alan Büyükhelvacıgil, iş aleminin yüreklendirilmesinin ve ödüllendirilmesinin önemli olduğunu söyledi.
 
Yarışmanın Jüri üyeleri
Yarışmanın Jürisi, VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Bilgiç, Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş, BK Partnership Kurucusu Burhan Karaçam, Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ, OSBÜK Yönetim Kurulu Başkanı ve Bursa Organize Sanayi Başkanı Mahmut Yılmaz, Zorlu Holding Genel Koordinatörü Mesut Pektaş, Milliyet Gazetesi Ekonomi Müdürü Murat Sabuncu ve Hürriyet Gazetesi Ekonomi Müdürü Vahap Munyar’dan oluştu.