KORONAVİRÜS SALGINI KAPSAMINDA YAŞANAN SORUNLARIN İLETİLMESİ

Sayın üyemiz;

Koronavirüs (COVID-19) salgını ile mücadele ettiğimiz bugünlerde zor bir süreçten geçiyoruz. Konya Sanayi Odası olarak bu süreçte iş dünyamızın yaşadığı sorunların önüne geçmek amacıyla çalışmalar yapmaya, sanayicilerimizin taleplerini ilgili kurumlara, makamlara iletmeye ve çözümünü takip etmeye devam ediyoruz.

Üyelerimizin sorunlarını daha kolay iletmeleri ve daha hızlı çözüm üretmek için Odamız bünyesinde Pandemi Kurulu oluşturulmuştur. Kurulumuz üyelerimizden gelen talepleri hızlıca değerlendirerek ilgili makamlara konuyu iletmekte. Ayrıca salgın ile mücadelede üyelerimizin bilgilendirilmesi konusunda çalışma yürütmektedir.

Bu süreçte üyelerimizin Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle karşılaştığınız sorunları ve buna ilişkin çözüm önerilerini aşağıda belirtilen iletişim kanallarından Kurulumuza iletilmesini rica ederiz. (Sürecin daha hızlı ilerlemesi için detaylı bilgi verilmesi, firmanızın tanıtılması ve iletişim bilgilerinizin de gönderilmesini rica ederiz.)

WhatsApp İletişim Hattı : 0533 763 49 13 (sadece mesaj)

Telefon: 0332 251 06 70

e-mail: destek@kso.org.tr

Birlik ve beraberlik içinde bu sorunu da başarıyla aşacağımıza inanıyor, yaşadığımız bu zor günleri ilgili makamların açıkladığı bütün tedbirlere riayet ederek en kısa sürede atlatacağımızı umuyoruz.

Saygılarımızla

Konya Sanayi Odası

Başkanlığı