İSO 11.SANAYİ KONGRESİ VE İNOVASYON SERGİSİ

 Bu yıl 19-20 Aralık 2012 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek "İSO 11.Sanayi Kongresi ve İnovasyon Sergisi"nin teması "Sürdürülebilir Rekabet Gücü: Bölgesel Üretim, Küresel Güç" olarak belirlenmiştir.


11. Sanayi Kongresi'ne her yıl olduğu gibi bu yıl da, başta KOBİ'ler olmak üzere sanayicilerin, kamu yöneticilerinin, iş dünyası, üniversite ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin geniş katılımı beklenmektedir.

 

Bu yıl, Kongrenin birinci gününün konuk konuşmacısı, "Dünya Pazarının Değişen Dinamikleri" başlığını ele alacak, strateji, küreselleşme ve gelişmekte olan pazarlar konularında dünyanın önde gelen uzmanlarından, Maryland Üniversitesi Küresel Strateji ve Girişimcilik Profesörü, "China India Institute" Baş Danışmanı, Stanford Üniversitesi ve INSEAD Strateji Profesörü Dr. Anil GUPTA olacaktır.

 

Kongrenin ikinci günü ise küresel strateji, pazarlama ve uluslararasılaşma konularında dünyanın önde gelen otoritelerinden, China Europe International Business School, China Innovation Centre Yönetim Profesörü ve Direktörü Prof. George YIP, "Küresel Oyuncu Olmak" konulu bir sunum gerçekleştirecektir.  

 

 

19-20 Aralık 2012 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek "İSO 11.Sanayi Kongresi ve İnovasyon Sergisi"nin teması "Sürdürülebilir Rekabet Gücü: Bölgesel Üretim, Küresel Güç" olarak belirlenmiştir.


Sanayi Kongresi kapsamında yer alan İnovasyon Sergisinde ise, sanayi kuruluşları, üniversiteler ve araştırma kurumlarının yenilikçi ürün ve sonuçlanmış projeleri ile inovasyonun finansmanına aracılık eden destek hizmetleri  "Bilgi", "Fikir ve Proje" ve "İnovasyon" tematik alanlarında bir araya gelmektedir.

 

 

Bilgilerinize rica ederiz.

 

KONYA SANAYİ ODASI BAŞKANLIĞI

 

Program:

·         19 Aralık 2012 Çarşamba Programı

·         20 Aralık 2012 Perşembe Programı