Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Sanayi Hizmetleri Müdürlüğü

SANAYİ HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

ENERJİ VERİMLİLİĞİ ETÜT MERKEZİ

 

Enerji-Verimliligi-Logo.png (666 KB)Odamız, Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı ve Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü tarafından, sanayi işletmelerinin ve kamu kurumlarının enerji verimliliğinin artmasına katkı sunacak olan KOP Enerji Verimliliği Mobil Etüt Aracı Projesi hayata geçirilmiştir.

Proje kapsamında gerekli cihaz ve ekipmanlarla donatılan mobil etüt aracı, hem kamu kurumlarının hem de sanayicilerin talepleri doğrultusunda, işletmelerde enerji tüketimlerini ölçerek, enerjiyi daha verimli kullanmalarına yönelik etüt yapacaktır.

Proje ile ayrıca enerji verimliliği bilincinin oluşturulması, sektörel bazda enerji tüketim verilerinin toplanması, hâlihazırdaki verimsiz geleneksel sistemlerin verimli sistemler haline dönüşümünde yol haritası çıkarılması ile bölge ve ülke ölçeğinde dışa bağımlılığın azaltılması amaçlanmaktadır.

 

20230103-141958.png (20 KB)

Enerji Etüt Hizmeti Başvuru İşlemleri İçin;

Ek te bulunan TEP HESAP TABLOSUNDA yaptığınız hesaplamanın Total sonucunu ENERJİ ETÜT TALEP FORMU'na ekleyip diğer boş alanları doldurarak enerji@kso.org.tr  adresine gönderiniz.

 

Detaylı Bilgi İçin; 0 332 503 3777 yi arayabilirsiniz.

ENERJİ ETÜT TALEP FORMU
TEP HESAP TABLOSU
Enerji Verimliliği Etüt Merkezi - Broşür