Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
KSO Akademi

KSO AKADEMİ

Eğitim eleştirel düşünmeyi geliştirir. Bu, bir kişiye karar verirken ve insanlarla etkileşim kurarken (örneğin, yaratıcılığı artırmak, zaman yönetimini geliştirmek) mantığı nasıl kullanacağını öğretmek için hayati önem taşır. Eğitim, bireyin temel iş niteliklerini karşılamasına yardımcı olur ve daha iyi işleri güvence altına alma olasılığını artırır.

KSO Akademi, küresel ağa bağlı bir toplumda gelişmek için faydalanıcıları güçlendirmek için öğrenmeyi yeniden tasarlayan kar amacı gütmeyen bir organizasyondur.

Amacımız, ister çevrimiçi ister yüz yüze öğrenme ortamlarında öğretim olsun, faydalanıcıyı gelişmeye teşvik etmektir.

Misyonumuz, faydalanıcıların gelişebileceği sosyal olarak daha adil bir dünya yaratmak için sistemleri ve yapıları yeniden tasarlamayı içeren öğrenmeyi yeniden tasarlamaktır. Tüm programlarımızda, faydalanıcıları kendi alanları/sektörleri üzerinde düşünmeye ve gelecek neslin eleştirel düşünürler olmaları için ilham verecek ve onları güçlendirecek deneyimler tasarlamaya teşvik ediyoruz.

KSO Akademi verilecek olan tüm eğitim konularına ilişkin planlamaları, organizasyonları ve diğer tüm işlemleri yapar.

Firmalarımızın kurumsal bir yapı ve süreçlere sahip olabilmesi için, aile anayasası ve yeni neslin yönetime hazırlanması gibi alanlarda danışmanlık, eğitim, organizasyon ve işbirliği çalışmaları yürütür.

Kso Akademi eğitim ve faaliyetleriyle Konya ve Türkiye’de binlerce kişiye ulaşılmaktadır. KSO Akademi, Konya firmalarının pazarlama, satış, yönetim, hukuk faaliyetlerine fayda sağlamakta ve kurumların farkındalıklarını arttırmaktadır.