Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Haberler

KSO MESLEK KOMİTELERİ VE MECLİS ÜYELERİ SEÇİMİ TAMAMLANDI

KSO MESLEK KOMİTELERİ VE MECLİS ÜYELERİ SEÇİMİ TAMAMLANDI

Konya Sanayi Odası (KSO)'nın 13.dönem meslek komiteleri ve meclis üyeleri seçimi tamamlandı. KSO üyelerinin 24 meslek komitesinde oy kullandığı seçimlerin sonunda konuşan Başkan Adayı Mustafa Büyükeğen birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Seçim sonuçlarının hayırlı olmasını dileyen Büyükeğen, Konya Sanayi Odası meslek komiteleri ve meclis üyeleri seçimlerinin huzur ortamı içerisinde, kardeşlik havasında tamamlandığının altını çizerek, “Bu huzur ortamının mimarı olan tüm üyelerimize sanayici kardeşlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmasında Konya’nın Türk sanayisinde önemli bir yeri olduğunu, şehrin üretim sevdalısı sanayicileri, güçlü sektörel alt yapısı, 3 milyar dolara ulaşan ihracatı ile ülkenin öncü sanayi şehirlerinden biri haline geldiğini vurgulayan Büyükeğen, hedeflerinin birlik ve beraberlik içerisinde şehrin kazanımlarını artırmak olduğunun altını çizdi.  Büyükeğen, “Artık Türkiye’ye örnek, hedefleri ve iddiası olan bir üretim şehriyiz. Tüm bu kazanımlarımızı korumak ve geliştirmek hepimiz için son derece önemli. Bunun için de bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da birlik ve beraberliğimizi, birlikte çalışma kültürümüzü geliştirmeye devam etmek zorundayız. Dolayısıyla her birimize düşen görev kollarımızı ardına kadar açarak kucaklaşmaktır. İnşallah hizmet bayrağını hep beraber daha yukarıya taşıyacağız. Ben bugünkü meslek komiteleri ve meclis üyeleri seçimlerinde seçilen tüm arkadaşlarımızı, liste ve renk fark etmeksizin yürekten kutluyorum. Seçimlerimiz Konya sanayisine, Türk sanayisine hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Konya Sanayi Odası’nın Grand Millennium Konya Otel’de gerçekleştirilen seçimlerinde 24 meslek komitesinde 124 asil, 124 yedek üye meslek komitelerine seçilirken, 50 asil ve 50 yedek üye de meclis üyeliğine seçildi. Yeni meclis üyeleri ile önümüzdeki günlerde yapılacak meclis toplantısında ise, KSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Başkanlık Divanı, TOBB Genel Kurul Delegeleri ve Disiplin Kurulu belirlenecek.