Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Haberler

KSO NİSAN AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

KSO NİSAN AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Konya Sanayi Odası (KSO)’nın Nisan ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi. KSO Meclis Başkanı Memiş Kütükcü’nün başkanlığında meslek komitesi ve meclis üyelerinin katılımı ile yapılan toplantıya AK Parti Konya Milletvekili ve TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız ile İŞ-KUR Konya İl Müdürü Emrah Keleş de konuk oldu. 
Toplantının açılışında konuşan Konya Sanayi Odası Başkanı Mustafa Büyükeğen, odanın aylık faaliyetleri ve KSO iştiraklerinin hizmetleri hakkında bilgiler verdi. 
AK Parti Konya Milletvekili ve TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız da, “Yeni Dünya Güçlü Türkiye” konulu sunumunu gerçekleştirirken, Türkiye ve Konya ekonomisi hakkında bilgiler verdi. 
İŞ-KUR Konya İl Müdürü Emrah Keleş ise, istihdama destek vermek amacıyla hayata geçirilen Üretim Sürecine Katılım Programı (ÜSKAP) projesini tanıttı.