Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Duyurular

2.TÜYAP ESKİŞEHİR ENDÜSTRİ FUARI

2.TÜYAP ESKİŞEHİR ENDÜSTRİ FUARI

duyuru-ust-2.jpg (26 KB)

2.TÜYAP ESKİŞEHİR ENDÜSTRİ FUARI

(18-21 EKİM 2022)

imzaaltieskisehirendustritrsat.png (73 KB)

 

Sayın Üyemiz,

2. Eskişehir Endüstri, Ar-Ge, Sanayi ve Teknolojileri Fuarı; TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığının ve  T.C. Eskişehir Valiliğinin değerli katkıları,  Eskişehir Ticaret Odasının iş birliği beraberinde, Eskişehir Teknik Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Eskişehir Sanayi Odası, Eskişehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ve KOSGEB’in destekleri ile  18 - 21 Ekim 2022 tarihlerinde Eskişehir Ticaret Odası – TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Geçtiğimiz yıl ilki gerçekleştirilen fuar, 40 ilden ve 6 ülkeden gelen 20 bini aşkın sektör profesyoneli tarafından ziyaret edildi. 

Makine, havacılık ve otomotiv sektörlerindeki üreticiler ile Ar-Ge firmaları, alt yükleniciler, tedarikçiler, yan sanayi ve işletme/robot  teknolojilerine dair ürün ve hizmetlerin sergileneceği Fuarımız bu yıl da yurt dışından gelen alım heyetlerine ev sahipliği yapacaktır. “Yerli Üretim”in  gelişmesine destek sağlayan Türkiye markalı ana firmalar ile yan sanayi ve teknoloji üreten tedarikçiler Fuarda  yine ikili iş görüşmeleri (B2B) yapma imkanı bulacaklardır.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’na bağlı ortaklıklar, 1.Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü ve sektörün lider firmaları başta olmak üzere, savunma sanayiinde faaliyet gösteren firmalar  fuara katılmaktadır.

Fuar katılımcı ve ziyaretçilerine dair ayrıntılı bilgiyi buradan inceleyebilirsiniz: http://www.eskisehirendustrifuari.com/fuar-kunyesi

İletişim için : Mustafa Özer:0530 641 35 49 /mustafaozer@tuyap.com.tr

Saygılarımızla,

KONYA SANAYİ ODASI BAŞKANLIĞI

Eskişehir Endüstri Fiyat Listesi
Eskişehir Endüstri Fuarı Tanıtım
Eskişehir Endüstri Fuarı 2022