Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Duyurular

ASEAN_ ÜLKE TOPLANTILARI: MALEZYA VE BRUNEI DARUSSELAM

ASEAN_ ÜLKE TOPLANTILARI: MALEZYA VE BRUNEI DARUSSELAM

duyuru-ust-2.jpg (26 KB)

ASEAN_ ÜLKE TOPLANTILARI: MALEZYA VE BRUNEI DARUSSELAM

Sayın Üyemiz;

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, Adana Sanayi Odası (ADASO), Aydın Ticaret Odası, , Eskişehir Sanayi Odası (ESO) ve Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası ile işbirliğinde devam eden "Güneydoğu Asya Birliği Üye Ülkeleri (ASEAN) ile Türkiye Arasında İş Diyaloğu Platformu Kurulması Projesi kapsamında 23 Ağustos 2023 Çarşamba günü 10:00 -11:30 saatleri arasında "Malezya ve Brunei Darüsselam Ülke Toplantısı" düzenlenecektir. Online olarak düzenlenecek toplantıya, Malezya'da görev yapmakta olan Ticaret Müşavirimiz Münevver Koçak, Malezya İmalatçılar Federasyonu Başkan Yardımcısı Dato' Dr Ir Andy Seo, Brunei Darüsselam Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdul Saman Ahmad ve Yıldız Holding Gıda Güvenliği Direktörü Rohaizad Hassan katılım sağlayacaktır.

Toplantının panel kısmında, Türkiye ve Malezya'da Gıda ve İçecek Sektörü çerçevesinde Helal Endüstrisi konusu ele alınacak olup, katılımcıların soruları cevaplandırılacaktır.

Online olarak gerçekleşecek toplantıya https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=DQSIkWdsW0yxEjajBLZtrQAAAAAAAAAAAAN_ _sjn5DlUMTlQQ0laVEpSTzA4NDhXQ0VDRjNOSDFRUC4u

linki üzerinden kayıt yaptırılması gerekmekte olup katılım için

https://tobb-org.zoom.us/j/95987376560?pwd=RDh2cGhybnZzN0RHNkFlSWQ2Y3Q4QT09 linkinden giriş yapılabilecektir.

Zoom aracılığıyla gerçekleştirilecek giriş bilgileri aşağıda yer almaktadır:

Tarih: 23 Ağustos 2023 Çarşamba

Saat:10:00 -11:30

Toplantı Kimliği: 959 8737 6560

Parola: 892066

Saygılarımızla,

Konya Sanayi Odası Başkanlığı

ASEAN_ Ülke Toplantıları_ Malezya ve Brunei Darusselam