Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Duyurular

2022 YILI EKİM/KASIM ODA ORGAN SEÇİMLERİ

2022 YILI EKİM/KASIM ODA ORGAN SEÇİMLERİ

Secim-arka-plan.jpg (38 KB)

2022 YILI EKİM/KASIM ODA ORGAN SEÇİMLERİ HAKKINDA

Sayın Üyemiz;

2022 Yılı Ekim/Kasım Aylarında yapılacak olan Oda Organ Seçimlerine;

Seçmen olarak katılabilmek, Meslek Komitelerine ve Meclise üye seçilebilmek için 5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kanunu ve Odalar Organ Seçimleri Hakkında Yönetmelik gereği VERGİ MÜKELLEFİYETİ olma şartı arandığından, Üyelerimizin Sicil kayıtlarımızda yer alan Vergi kayıtlarını kontrol etmeleri zorunludur.

Üyelerimizin Vergi Mükellefiyetlerine ilişkin Oda Kayıtlarını 14 Ekim 2022 Mesai bitimine kadar Odamız Web sayfasında (www.kso.org.tr)  yer alan listeden kontrol etmelerini,

Hatalı Vergi Kayıtları ve T.C. Kimlik numaraları (Gerçek Kişiler için) düzeltilmesi için üyelerimizin Oda Sicil Müdürlüğüne müracaatı gerekmektedir. Müracaatların; firmanın bağlı bulunduğu Vergi Dairesinden alınmış Vergi Levhası,  T.C. Kimlik Numaralı Nüfus Cüzdanı ve firmanın antetli kağıdına yazılmış dilekçe ile birlikte yapılması gerekmektedir.

Bu süre içinde, Oda Sicil Müdürlüğüne müracaat ederek Vergi Kayıtları ve T.C. Kimlik Numaraları ile ilgili Oda Kayıtlarını incelemeyen, varsa hataları düzelttirmeyen üyelerimiz Vergi Mükellefiyeti ve T.C. Kimlik Numaraları açısından ODA KAYITLARININ DOĞRULUĞUNU kabul etmiş sayılacaklardır.

 ÜYELERİMİZE ÖNEMLE DUYURULUR…

Vergi Kayıtlarını Kontrol Etmek İçin Tıklayınız

Saygılarımızla,

KONYA SANAYİ ODASI

BAŞKANLIĞI