Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Duyurular

KOBİ'LER KOBİ KAMPÜS'TE EĞİTİMLE BULUŞUYOR

KOBİ'LER KOBİ KAMPÜS'TE EĞİTİMLE BULUŞUYOR

 Elektronik ortamda düzenlenen eğitim programlarından KOBİ’lerin de yararlanabilmesine ilişkin olarak e-eğitim altyapısı tamamlanmış, oluşturulan portal ve program KOSGEB tarafından "KOBİ KAMPÜS" adı altında KOBİ’lerin kullanımına açılmıştır.

http://kobikampus.kosgeb.gov.tr adresinden ulaşılabilen portal aracılığıyla; İnovatif Düşünme ve Yenilikçilik, Pazarlama Stratejisi, Müşteri Odaklı İlişkiler, Problem Çözme Becerisi, Proje Yönetimi, Temel Finans ve Finansın Yönetimi, İş Hukuku konularını da kapsayan 15 farklı eğitim kademeli bir şekilde On-line olarak KOBİ’lere sunulmuştur.

Öncelikle bu hizmetten KOSGEB Veri tabanına kayıtlı, güncel beyannamesi onaylanmış 100 bin KOBİ ve çalışanları KOBİ Bilgi Sistemi üzerinden faydalanabilecektir.

Böylece, KOBİ’lerin; bilgi ve beceri düzeylerinin, verimliliklerinin ve dolayısıyla rekabet gücünün arttırılması amacıyla düzenlenen eğitim programları elektronik ortama taşınarak, zaman ve mekân sınırı olmadan daha fazla KOBİ’nin eğitim hizmetlerinden yararlanması sağlanmış olacaktır.

Detaylı bilgi 

 

KOSGEB Konya Hizmet Merkezi Müdürlüğü

Fevzi Çakmak Mah. Büsan San. Sit. KOSGEB Cad. No:53 42050 Karatay/KONYA

Tel: 0332 345 06 03  Faks: 0332 345  06  10 E-Posta konya@kosgeb.gov.tr