Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Duyurular

KSO MOBİL UYGULAMASI YAYINDA ...

KSO MOBİL UYGULAMASI YAYINDA ...

 KSO MOBİL PLATFORMU YAYINDA...

*Ürünlerinizi tanıtın

*Müşteriniz haritadan firmanızı bulsun

*Oda haberleri, duyurular cebinize gelsin

 

Sayın Üyemiz;

 

Odamız siz değerli üyelerimize daha kaliteli hizmet vermek, teknolojinin getirdiği yenilik ve imkânları firmalarınızın tanınırlığını en etkin şekilde arttırmak için akıllı telefon ve tabletler üzerinde çalışan bir mobil uygulama geliştirmiştir. Hazırlanan bu uygulama ile artık odamız faaliyetlerine ve hizmetlerine daha kolay erişim imkânı sağlanacaktır.

 

Firma Rehberi:

Odamız üyelerinin ürünlerinin tanıtıldığı bir üye firma ekranı sisteme entegre edilmiş olup mobil uygulama üzerinden firmanıza direkt yol tarifi alınabilmektedir. Üye firma rehberinde firmalarınızın ürünlerinin tanıtıldığı, iletişim bilgilerinin yer aldığı bir alan eklenmiştir.

 

Haber ve Duyuru Sistemi:

Odamızın sektörel ve güncel gelişmeleri  içeren duyurularından anına haberdar olabileceğiniz bir yapı hazırlandı.Uygulama  mobil cihazınıza yüklendikten sonra odamızdan haberdar olmak istediğiniz sektöre göre bildirim almanız sağlandı.Odamız haber ve duyuruları Push Mail Servisi olarak size iletilecektir.

 

Etkinlik sistemi :

Odamızın düzenleceği etkinlikleri mobil uygulama üzerindeki etkinlikler menüsü altından takip edebilirsiniz.Katılmak istediğiniz etkinlik ile ilgili hatırlatma sistemi ve etkinliğin yapılacağı yere size yol tarifi verebilmektedir.

 

İletişim Sistemi ;

Siz değerli üyelerimizin odamız ve sektörünüzle ilgili dilek, temenni ve şikayetlerinizi direkt aktarabileceğiz bir  üye iletişim sistemi hazırlandı. Bu sistemde mobil uygulamanızdan fotoğraf çekip gönderim yapılabilmekte ve bulunduğunuz konumu paylaşma imkânı bulunmaktadır.

 

Yayınlar ;

Odamızın hazırlamış olduğu Bülten ve Lonca dergilerine mobil cihazlar için optimize edilmiş bir biçimde erişim sağlayabilirsiniz.

 

Uygulamayı Nasıl İndireceksiniz?

 

  • KSO Mobil uygulamasını  Google Android Market ve Apple AppStore’dan
  • Odamız web sitesi www.kso.org.tr adresinden
  • Karekod tarayıcısı olan akıllı cihazınızdan indirebilirsiniz.
  •  
  • GOOGLE PLAY'DEN İNDİRMEK İÇİN