Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Duyurular

RUSYA – MOSKOVA OTOMOBİL, AKSESUAR VE YEDEK PARÇA FUARI

RUSYA – MOSKOVA OTOMOBİL, AKSESUAR VE YEDEK PARÇA FUARI

Rusya – Moskova

Otomobil, Aksesuar ve Yedek Parça Fuarı

25 - 29 Ağustos 2014

 

Sayın Üyemiz,

Rusya / Moskova şehrinde düzenlenen  “Uluslararası Otomobil, Aksesuar ve Yedek Parça Fuarı47 ülkeden 1.612 katılımcı ve 31930 ziyaretçi sayısıyla sektörünün önemli fuarlarından biridir. Bu vesileyle ilimiz işadamlarının sektörleriyle alakalı en son teknolojik gelişmeleri takip etmek ve iş dünyasına aktif katılımlarını sağlamak,  amacıyla Konya Ticaret Odası  tarafından 25 - 29 Ağustos 2014 tarihleri arasında fuar ziyaret gezisi düzenlenecektir.

           

Fuarda Sektör olarak; Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet, Bisiklet alanında Dişliler ve sürücüler, ekipmanlar, araç servisi, elektronik malzemeler, tamir malzemeleri, aracı kurumlar, atölye ekipmanları, geri dönüşüm malzemeleri, finansman ve sigorta şirketleri, satış ve pazarlama sistemleri, benzin istasyonu ekipmanları, bakım ürünleri ve kimyasallar, kontrol sistemleri, aksesuarlar, kiralık ekipmanlar, motorlu araçlar, otomobiller, taşıyıcılar ve ticari araçlar, otobüsler, ambulans ekipmanları ve donanımları, otomobil aksesuarları ve yedek parçalar, lastikler, yağlar, gibi ürün grupları yer almaktadır.

 

Fuar gezi ücreti kişi başı yaklaşık 900-Euro dur. Yeterli sayıya ulaşıldığı takdirde (Yurt dışı iş gezisinin destek kapsamına alınabilmesi ve katılımcı işletmelere destek ödemesi yapılabilmesi için sektör farkı gözetilmeksizin en az 10 (on) işletmenin programa katılımının gerektiği) KOSGEB müracaatı yapılacak olup, KOSGEB destek miktarı, firma başına 2.000,- TL ile sınırlı olmak üzere; konaklama, ulaşım, fuar giriş ücreti ve tercüme hizmet bedellerinin %50’ının KOSGEB tarafından karşılanması planlanmaktadır. Söz konusu fuar ziyaretine katılmak isteyen üyelerimiz müracaatlarını en geç 02 Haziran 2014 Pazartesi günü saat 17.00’a kadar Konya Ticaret Odası  Dış Ticaret Servisine (Detaylı bilgi için: 221 52 37 ) yapmaları gerekmektedir.


 

KONYA SANAYİ  ODASI

BAŞKANLIĞI

 

 FİYATA DAHİL HİZMETLER

- Ulaşım Türk Hava yolları ile gidiş dönüş bilet.

- Konaklama 4* otel Oda + Kahvaltı

- Alan- Otel ve Otel/Fuar alanı transferleri

- Panoramik Şehir Turu

- Rehberlik hizmetleri.

FİYATA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Yurtdışı Çıkış Fonu (15 TL)

- Şahsi Harcamalar,

- Oteldeki Ekstralar

- Öğle, akşam yemekleri