Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Duyurular

TOBB İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İÇİN KONYA SANAYİ ODASI İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULUNDA YER ALMAK İSTEYEN ADAYLARIN DİKKATİNE…

TOBB İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İÇİN KONYA SANAYİ ODASI İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULUNDA YER ALMAK İSTEYEN ADAYLARIN DİKKATİNE…

 

Sayın Üyemiz,

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza gönderilen yazıda;

 

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’nin Kuruluş Çalışma Usul ve Esasları’nda bir takım değişiklikler yapılarak 06.11.2014 tarihinde yürürlüğe konulduğu belirtilmektedir.

 

Yeni düzenlemeler doğrultusunda, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi yeniden oluşturulacaktır.

 

Söz konusu düzenlemeye göre KONYA SANAYİ ODASI Kadın Girişimciler kontenjanı 50 kişidir.

 

İl Kurulu’na üye olacak Kadın Girişimcilerin;

 

-     Ticaret Siciline kayıtlı, gerçek kişi tacir veya tüzel kişilerin ortağı, yönetim kurulu üyesi, yöneticisi, genel müdürü veya murahhas azası olması gerekmektedir.

-     O İlde bulunan bir fakülte, yüksekokul ya da enstitüde, girişimcilik konusunda çalışmalar yürüten üniversite öğrencileri, öğretim görevlileri veya öğretim üyeleri ile toplum nezdinde saygınlık uyandıran diğer gerçek kişiler de İl Kurul Üyesi olarak belirlenebilir.

 

Konu hakkında detaylı bilgiye ve başvuru formlarına www.kadingirisimciler.org.tr adresinden ulaşılabilmektedir.

 

Konuyu bilgilerinize sunar; üye başvurusunda bulunmak için, başvurmak istediğiniz kategoriye göre aşağıdaki formlardan birini indirerek, eksiksiz olarak elektronik ortamda doldurduktan sonra yazıcıdan çıktısını alıp en geç 28 Kasım 2014 Cuma mesai bitimine kadar Konya Sanayi Odası Yazı İşleri Servisine iletmenizi önemle rica ederiz.

 

Saygılarımızla,

 

KONYA SANAYİ ODASI

BAŞKANLIĞI

 

İLETİŞİM :

Seher AKER

Tel       : 0.332.2510670/115

Faks    : 0.332.2489351

e-mail  : yaziisleri@kso.org.tr

 

Oda/Borsa üyeleri için TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Başvuru Formunu indirmek için tıklayınız.
Öğrenciler için TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Başvuru Formunu indirmek için tıklayınız.
Akademisyenler için TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Başvuru Formunu indirmek için tıklayınız.