Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Duyurular

TOBB SATINALMA VE TEDARİKÇİ GELİŞTİRME WEBİNARI 20 EKİM 2022 PERŞEMBE

TOBB SATINALMA VE TEDARİKÇİ GELİŞTİRME WEBİNARI 20 EKİM 2022 PERŞEMBE

duyuru-ust-2.jpg (26 KB)

TOBB SATINALMA VE TEDARİKÇİ GELİŞTİRME WEBİNARI 20 EKİM 2022 PERŞEMBE

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza gelen yazıda, 20 Ekim 2022 Perşembe günü saat 14:00'te TOBB Tedarikçi Geliştirme Programı kapsamında "Satınalma ve Tedarikçi Geliştirme Webinarı" düzenleneceği belirtilmiştir.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından gerçekleştirilecek olan webinarda Siemens, Borusan Mannesman ve Bosch işletmelerinin satınalma ve tedarikçi programları anlatılacak ve bu işletmelerin ekteki tabloda yer alan sektörlerde veya teknolojilerde faaliyet gösteren işletmelerden ihtiyaç duyduğu ve satın almayı planladığı ürünler hakkında bilgi verilecek ve katılımcıların soruları cevaplandırılacaktır.

Seminer ayrıca Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından https://akademi.tobb.org.tr adresinde hayata geçirilen Türk İş Dünyası'nın Etkinlik Portalı TOBB Akademi'de pilot olarak yayınlanacaktır. TOBB Akademi üzerinden katılım sağlanması için https://akademi.tobb.org.tr/view/uye/uyeol.php adresi üzerinden üye olunması gerekmektedir. Katılım sonrasında görüş ve önerileriniz ile kullanıcı deneyimlerinizi egitim@tobb.org.tr eposta adresine gönderebilirsiniz.

Detaylı Bilgi ek’te yer almaktadır.

Saygılarımızla,

KONYA SANAYİ ODASI BAŞKANLIĞI

SATINALMA VE TEDARİKÇİ GELİŞTİRME WEBİNARI PROGRAM