Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Duyurular

TSE – SEKTÖR BULUŞMALARI HAKKINDA

TSE – SEKTÖR BULUŞMALARI HAKKINDA

duyuru-ust-2.jpg (26 KB)

TSE – SEKTÖR BULUŞMALARI HAKKINDA

Sayın Üyemiz,

Ülkemizin rekabet gücünü artırmak, ulusal ve uluslararası düzeyde ticaretini kolaylaştırmak ve toplumun yaşam düzeyini yükseltmek için standardizasyon, uygunluk değerlendirme, deney ve kalibrasyon faaliyetlerini tarafsız, bağımsız, etkin ve güvenilir olarak sağlama misyonuyla hareket eden Türk Standartları Enstitüsü, hizmetlerini ulusal, bölgesel ve uluslararası alanda tercih edilen, yönlendirici ve lider bir kuruluş olma vizyonuyla ifa etmektedir. 

İş dünyamızın her bir bileşeniyle çözüm odaklı ve proaktif bir ilişki içerisinde olan Enstitü, her zamanki gibi paydaşlarına rehberlik etmeye devam etmektedir. 

İş dünyamızın talepleri ve sanayideki gelişmeler doğrultusunda tüm sektörlere yönelik hizmet çeşitliliğini gün geçtikçe zenginleştiren ve hizmet ağını yaygınlaştıran Enstitü, ülkemizin birçok şehrinde iş dünyamızın farklı sektörlerinden temsilcilerle bir araya gelecek; bu buluşmalarda sektör sorunları ele alınacak ve bu sorunların çözüme kavuşturulması hedeflenecektir. 

“TSE – Sektör Buluşmaları” ismiyle düzenlenecek bu etkinliklere ayrıca iş dünyamıza TSE’nin yakın zamanda faaliyete geçirdiği hizmet alanları ile önümüzdeki süreçte uygulamaya koyacağı projeleri hakkında bilgilendirme yapılacaktır. 22 Aralık 2022 Perşembe günü, saat 14:00’de Konya KOS Organize Sanayi Konferans Salonu’nda düzenlenecek “TSE – Sektör Buluşmaları” etkinliğine katılımlarınızı bekleriz. 

Saygılarımızla, 

KONYA SANAYİ ODASI

BAŞKANLIĞI