Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Duyurular

TÜRKİYE 100 PROGRAMI BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI

TÜRKİYE 100 PROGRAMI BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde, TEPAV ve AllWorld Network işbirliğinde yürütülen “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi – Türkiye 100” projesi son başvuru tarihi 31 Aralık 2014 olarak değiştirilmiştir.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan 28.11.2014 tarih ve 22449 sayılı yazı ile; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde, TEPAV ve AllWorld Network işbirliğinde, Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerinin belirlenerek, söz konusu şirketlerin görünürlüklerini arttırmak ve bu şirketlerin küresel bağlantılarını kuvvetlendirmek amacıyla, “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi – Türkiye 100” projesi yürütüldüğü bildirilmiştir.

 

Bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek olan Türkiye 100 programı kapsamında, 2011-2013 dönemindeki yıllık ortalama satış gelirlerinin büyüme hızı dikkate alınarak, Türkiye 100 listesine giren şirketler söz konusu programa başvuru yapan şirketler arasından seçilecektir. Bu şirketlerin kamuoyuna duyurulmasıyla birlikte yazılı ve görsel basında kendilerini tanıtma imkânı bulmalarının yanı sıra, görünürlüklerini artırarak yatırım ve tedarik ağlarını genişletecekleridir.

 

Yarışmayla ilgilenen şirketlerden gelen yoğun talep üzerine Türkiye 100 Programının son başvuru tarihi 31 Aralık 2014 olarak değiştirilmiştir.

 

Türk özel sektörünün dünyayla olan bağlantılarının kuvvetlendirilmesine imkan sağlayacak olan “Türkiye 100 Programı” için aşağıda verilen kriterlere uyan firmaların müracaatlarını http://turkiye100.tobb.org.tr/ üzerinden yapmaları ilgili üyelerimizin bilgilerine sunulur.