Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Duyurular

TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ İLE ÇEKYA TİCARET HEYETİ

TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ İLE ÇEKYA TİCARET HEYETİ


Enterprise-Ust.jpg (21 KB)

Konya Sanayi Odası

İHRACAT DESTEK OFİSİ

TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ İLE ÇEKYA TİCARET HEYETİ

Prag / ÇEKYA 30 Mayıs – 2 Haziran 2023

 

Sayın Üyemiz,

 

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Çekya ile olan Türkiye’nin dış ticaret hacmini artırmak ve firmaların yeni iş birlikleri tesis etmeleri, pazar araştırması yapmaları ve yeni iş ve yatırım fırsatlarını değerlendirmeleri amacıyla, Çekya'nın Prag şehrine yönelik ticaret heyeti düzenleyecektir. Elektrik-Elektronik-Bilişim, Makine ve Aksamları, Otomotiv, Kimyevi Maddeler, Çelik, Mobilya ve Ev Tekstili başta olmak üzere tüm sektörlerin katılımına açık olacaktır.

 

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, TİM organizasyonu ile 30 Mayıs – 2 Haziran 2023 tarihleri arasında Çekya'ya yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Genel Ticaret Heyeti gerçekleştirilecek olup, Prag şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Çekya'dan iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

 

Bahse konu heyete başvuru için son tarih 11 Nisan 2023 Salı günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/czech-republic-prague-2023/company/register internet adresinde yer alan Başvuru Formu'nun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, firma bazlı yapılacak ön çalışmanın ardından heyete katılımı uygun görülen firmalar için ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, toplantı, transfer ve B2B toplantı için tercüman giderlerinden oluşan katılım bedeli 25.000-TL'dir. Eşleştirme firması tarafından ön değerlendirme yapılan ve katılımı uygun görülen firmaların konuya ilişkin bilgilendirme e-posta aracılığıyla yapılacaktır. Ön başvuruları olumlu sonuçlanan firmalar için heyete katılımları ödeme dekontlarının TİM’e (savasozgur@tim.org.trgurkankaraman@tim.org.tr ) ulaşmasıyla kesinleşecektir.

 

Detaylı bilgi için: https://tim.org.tr/tr/cekya-prag-ticaret-heyeti


Saygılarımızla,

KONYA SANAYİ ODASI BAŞKANLIĞI