Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Duyurular

TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ İLE POLONYA TİCARET HEYETİ HAKKINDA

TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ İLE POLONYA TİCARET HEYETİ HAKKINDA


Enterprise-Ust.jpg (21 KB)

Konya Sanayi Odası

İHRACAT DESTEK OFİSİ

TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ İLE POLONYA TİCARET HEYETİ

Varşova / POLONYA 30 Mayıs – 2 Haziran 2023

 

Sayın Üyemiz,

 

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Polonya ile Türkiye’nin dış ticaret hacmini artırmak ve firmaların yeni iş birlikleri tesis etmeleri, pazar araştırması yapmaları ve yeni iş ve yatırım fırsatlarını değerlendirmeleri amacıyla, Polonya'nın Varşova şehrine yönelik bir fiziki ticaret heyeti düzenleyecektir. Heyet, Otomotiv, Makine,  Kimya ve İnşaat Malzemeleri başta olmak üzere tüm sektörlerin katılımına açık olacaktır.

 

TİM organizasyonu ile 30 Mayıs – 2 Haziran 2023 tarihleri arasında Polonya'ya yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Genel Ticaret Heyeti gerçekleştirilecek olup, Varşova şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Polonya'dan iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. Son başvuru tarihi 7 Nisan 2023 Cuma günüdür.

 

Heyete başvuru için https://delegations.tim.org.tr/event/poland-warsaw-2023/company/register internet adresinde yer alan Başvuru Formu'nun eksiksiz olarak doldurulması ve organizasyon kapsamındaki ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, toplantı, vize ve transfer vb. giderlerden oluşan katılım paketi için 26.000-TL katılım ücretlerinin TİM hesabına yatırılması ve ödemeye dair banka dekontlarının muratkuran@tim. org.tr ve mesutsenguler@tim. org.tr e-posta adreslerine gönderilmesi gerekmektedir.

 

 

Detaylı bilgi için: https://tim.org.tr/tr/polonya-varsova-fiziki-ticaret-heyeti

 

 

Saygılarımızla,

KONYA SANAYİ ODASI BAŞKANLIĞI