Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Duyurular

ULUSLARARASI 7. TARIM VE TARIM TEKNOLOJİLERİ FUARI

ULUSLARARASI 7. TARIM VE TARIM TEKNOLOJİLERİ FUARI


duyuru-ust-2.jpg (26 KB)

ULUSLARARASI 7. TARIM VE TARIM TEKNOLOJİLERİ  FUARI

Sayın Üyemiz,

EN SON GERÇEKLEŞEN ORGANİZASYON İLE İLGİLİ KATILIMCI YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

DETAYLI KATILIMCI YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Organizasyon KOSGEB desteklidir.

Organizasyonumuz 14 – 15 Haziran 2023 tarihlerinde İstanbul’da Pullman Otel Convention Center’da gerçekleşecektir. Firmanızın Arap Ülkelerinde Ticaretini geliştirmesinde, büyük fayda sağlayacak bu organizasyonda sizleri de aramızda görmek isteriz. Organizasyonumuzla ilgili ücret bilgisi ve stand alanı ektedir

Organizasyonumuza Katılan Firmalara, Sanal Fuarımızda 12 ay ücretsiz yer verilerek, Arap ülkelerindeki firmalarla bağlantı kurmaları kolaylaştırılacaktır. Böylece firmalar sadece 3 gün ile sınırlı kalmayıp 12 ay boyunca Arap Ülkelerindeki portföyümüzden yararlanabileceklerdir. Arap Ülkelerinde belirtiğimiz sektörle ilgili 10.000 üzerinde Arap firmasıyla temas kurulmakta,bunlardan 1.500 üzeri Firmanın organizasyonumuza katılımı sağlanmaktadır.

Sanal Fuarımıza ve organizasyonlarımızda yer alan katılımcılarımıza  www.connectanatolia.com adresinden ulaşabilirsiniz. Tüm organizasyonlarla

ilgili bilgilere ve görsellere de www.turabexpo.com adresini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Alım heyeti ve yatırımcı getirilecek Başlıca Ülkeler;

Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir, Cibuti, Fas, Filistin, Irak, Katar, Komor Adaları, Kuveyt, Libya, Lübnan, Mısır, Moritanya, Somali, Suudi Arabistan, Sudan, Suriye, Tunus, Umman, Ürdün, Yemen ve Türk Cumhuriyetlerdir. Toplamda Arap Ülkelerinden 1.500 Üzerinde Firmanın getirilmesi organize edilmektedir. Toplamda Türk Cumhuriyetlerinden 200 Üzerinde Firmanın getirilmesi organize edilmektedir.

Turab Fuarcılık, TA-GROUP Çatısı altında faaliyetlerde bulunmaktadır. TURABEXPO markası adı altında fuarlar düzenlemekte ve ülkemize yurtdışı alım heyetleri getirmektedir. Bugüne kadar gerçekleştirilen tüm organizasyonlarla ilgili bilgilere ve görsellere www.turabexpo.com adresini, TA-GROUP  çatısı altında gerçekleştirilen tüm hizmetler için  www.tagroup.com.tr adresini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Tüm Organizasyonlarımız ve Hizmetlerimiz, Arap Ülkelerinde güçlü bir alt yapıya sahip olan, Türk-Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği desteği ile gerçekleştirilmektedir.

Saygılarımızla,

KONYA SANAYİ ODASI BAŞKANIĞI

Organizasyon Katılım Ücret Bilgisi Tarım Nisan Kampanyalı
Organizasyon Detaylar Tarım